Mladší žáci A dál vítězí

Tým mladších žáků A sehrál před otevřením nové sezony Ligy mladších žáků další 3 přípravné zápasy. Odnesl si z nich dvě výhry a jednu remízu. V přípravě tedy zatím neprohrál.

HC Madbull – HC Strakonice 5:5

Ladman 2, Šiška 2, Bažata

První útočná formace obstarala všech 5 branek, ovšem předvedená hra celého týmu přinášela mnoho šancí a další góly visely ve vzduchu. Po povedené úvodní třetině náš výběr vedl 3:0. V dalších třetinách dokázali dostat puk mezi tři tyče i domácí a vyrovnání na konečných 5:5 se jim povedlo až v poslední minutě ve velké převaze 6 na 4.

Sestava Strakonic: Stehlík (30.min Staňková) – Hubáč, Burdová, Malec, Šindelář, Toman – Bažata, Ladman, Šiška, Rodová, Krásová, Chalupný, Brabec, Viehman

HC Strakonice – HC Klatovy 15:0

Ladman 4, Šiška 4, Bažata 2, Mirvald 2, Malec, Hubáč, Chalupný

V tomto zápase se našemu týmu postavil soupeř, který následující sezonu bude hrát ligu v kategorii mladší žáci B (2013-2014). Na průběhu utkání a výsledku se to velice rychle projevilo. K vidění byly dva hattricky a odchytaná nula.

Sestava Strakonic: Staňková – Malec, Hubáč, Šindelář, Krásová – Ladman, Šiška, Bažata, Mirvald, Brabec, Chalupný, Rodová

HC Meteor Třemošná – HC Strakonice 5:9

Mirvald 4, Ladman 3, Bažata, Chalupný

I druhé utkání proti HC Meteor Třemošná v přípravě skončilo vítězně. Průběh okomentoval trenér Marek Hrubý: „Zápas se nám velmi povedl, útočníci se nám střelecky prosazovali. Do poloviny zápasu to byla vyrovnaná bitva, poté jsme byli lepším týmem. V zápase se objevili obranné chyby, které soupeř trestal. S výkonem hráčů jsem byl moc spokojený. Do zápasu si bereme věci z tréninku a hrajeme jako tým.“

Sestava Strakonic: Stehlík – Hubáč, Šilhavý, Šindelář, Toman, Malec – Šiška, Bažata, Ladman, Chalupný, Brabec, Rodová, Krásová, Mirvald

Napsal: Šimon Chalupecký