ml. žáci prohráli s Mad Bullem, poté doma porazili Soběslav

10.02.2024 13:15

HC Mad Bull –  HC Strakonice

3:2

Sobota 10.02.2024, 13:15 • Soběslav, ZS ČB • Liga mladších žáků ''B'' • 17. kolo

V sobotu mladší žáci A odehráli utkání v Českých Budějovicích proti týmu Madbull. Roli favorita se nám nepodařilo naplnit a přes mírnou herní převahu jsme prohráli 2:3 (2:1, 0:1, 0:1). V závěru pře velikou snahu s odvolaným brankářem se nám jíž vyrovnat nepodařilo. Branky vstřelil Vaněček a Brejcha.

Komentář hl. trenéra

Obě vyrovnaná utkání byla prospěšná i když prohra v Budějovicích nas velice mrzela.

HC Mad Bull

-

HC Strakonice

V. Novotný (30. min T. Stehlík) — J. Březina, L. Burdová, K. Zábranský, O. Šilhavý, V. Kopkaš — M. Brejcha, N. Divišová, D. Kocián, A. Vaněček, S. Chalupný, J. Mirvald, A. Rodová, M. Vilánek, J. Krásová

11.02.2024 15:15

Strakonice –  Spartak Soběslav

3:2

Neděle 11.02.2024, 15:15 • Strakonice • Liga mladších žáků ''B'' • 17. kolo

V nedělním zápase hostili mladší žáci B tým HC Spartak Soběslav. Soběslav jsme zaskočili aktivní hrou od počátku utkání a již v první minutě se dočkali vedení po pěkném zakončení z poza branky Bažatou.Svoji první branku vsítila střelou od modré Burdová a v poslední minutě za stále převahy přidal třetí branku Šička, Vyrovnaná hra bez proměněných šancí pokračoval ve druhé třetině. Soupeř v poslední třetině zápas zdramatizoval a pokoušel se o vyrovnání. Výhru 3:2 ( 3:0.0:0,0:2) se nám podařilo ubránit.