23.02.2024 19:00

HC Strakonice  – HC Rytíři Vlašim

6:3

28. Solař (Benč, Ryba), 39. Němec, 40. Ryba (Benč, Solař), 42. Ryba (Zralý), 46. Benč (Zralý), 59. Kouba (Novotný) – 9. Holejšovský (Mrázek), 27. Dýcková (Matějovič, Holan), 40. Holejšovský

Pátek 23.02.2024, 19:00 • Strakonice, DUDÁK aréna • Regionální liga juniorů • 3. kolo

Třetím kolem pokračovala nadstavbová část Regionální ligy juniorů, v sobotu 23. 2. domácí strakoničtí doma hostili rytíře z Vlašimi. Strakonicím vstup do utkání příliš nevyšel, po první třetině prohrávaly 0:1, na začátku druhé třetiny už třetiny už ztrácely na rytíře dvě branky. Ve 27. minutě zavelel k obratu Solař, na něho navázali Němec a Ryba a otočili utkání na 3:2. Hosté 12 sekund před koncem dokázali vyrovnat na 3:3, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ze třetí třetiny uběhla pouze minuta a domácí si vzali vedení zpět na svou stranu, na 4:3 vsítil Ryba. Ve 46. minutě vedli domácí už o dvě branky, Benč určil stav utkání 5:3. Víětzství domácích potvrdil Kouba, v čase 58:50 zvýšil na 6:3. Závěrem zápasu ještě otřásly emoce a bitka mezi domácím Zralým a rytířem Holejšovským.