Junioři podlehli Klatovům

V rámci Regionální ligy juniorů přivítali naši hokejisté na domácím ledě hosty z Klatov. Ačkoliv se povedlo našim hráčům ve třetí třetině vyrovnat skóre na 4:4, hosté ještě třikrát dokázali udeřit a odvezli si tak vítězství.

Hodnocení trenéra Martina Müllera

„Pokud vezmu čistě včerejší zápas (rozhovor vznikl v sobotu – pozn. autora), tak tam jsme zaspali úvod, a když už jsme se dostali ve třetí třetině do hry, přišly individuální chyby a bylo po zápase… Některým hráčům bohužel chybí základní hokejové návyky. Je třeba, aby se více zajímali o hokej jako takový, protože pokud tomu tak bude, nebudou podle mého dělat takové chyby, jaké dělají. Když uvedu ten nejjednodušší příklad, tak některé hokejové návyky se dají odkoukat i v televizi, kde je ten hokejový servis obrovský… Ze všeho nejvíce chybí hráčům konkurence, protože čím větší je konkurence, tím se zvedá i píle a chuť pracovat a zlepšovat se.“

HC Strakonice – HC Klatovy 4:7 (1:2, 1:1, 2:4)

Branky: 1. Kabele (Šíma), 21. Vaněček (Kabele), 46. Vostradovský (Vaněček, Ryba), 47. Ryba (Vaník)

HC Strakonice: Švehla – Drabeš, Ryba, Šíma, Kabele, Němec – Časta, Beníšek, Vostradovský, Vaník, Slavík, Vaněček II., Benč