Junioři o víkendu vyhráli a prohráli.

(Foto – www.jcted.cz)

Dva zápasy mají za sebou naši junioři. V pátek večer nejprve porazili Pelhřimov, v neděli po srdnatém boji podlehli těsně v Příbrami.

HC Strakonice – HC Lední Medvědi Pelhřimov 6:3 (2:1, 3:0, 1:2)

Branky: 13. Vaník (Ryba), 17. Koška, 25. Beníšek (Novotný, Vaník), 32. Koška (Slavík), 37. Šíma (Slavík), 56. Koška (Vaněček, Ryba)

HC Strakonice: Švehla – Drabeš, Ryba, Šíma, Slavík, Časta, Koška, Beníšek, Vaněček, Novotný, Vaník

Komentář trenéra Martina Müllera

„Určitě jsem s výsledkem spokojený. Jelikož nám chybí beci, tak musí zaskakovat v obraně útočníci, ale zvládli to dobře. Určitě ještě musím pochválit gólmana, který nás několikrát podržel a Tomáše Košku, který se blýskl hattrickem. Přál bych mu střelecký úspěch i v dospělém hokeji, jen ať si střelecký apetit odpustí v zápase proti našemu áčku (smích). Zpátky k zápasu. Jediná drobná komplikace přišla jen za stavu 5:2, kdy jsme se nechali několikrát zbytečně vyloučit, ale na to, v jakém hrajeme počtu, tak klobouk dolů před všemi hráči! Ještě dodám, že přeji brzké uzdravení hráči Pelhřimova, kterého odvezli se zraněním ze zápasu do nemocnice. “

HC Příbram – HC Strakonice 5:4 (1:1, 2:1, 2:2)

Branky: 13. Vaník (Slavík), 24. Benč, 54. Vaněček (Šíma), 60. Šíma (Vaník)

HC Strakonice: Švehla — Drabeš, Ryba, Šíma — Časta, Beníšek, Vaník, Slavík, Vaněček, Benč, Novotný

Komentář trenéra Martina Müllera

“V První řadě musím říct, že nechci, aby to vypadalo, že brečím. Musím se ale zastat hráčů, kteří celý zápas odmakali. Celkový průběh hry moc komentovat nechci, protože ten dnes totálně zkazili rozhodčí. Pokud bych to měl říct slušně,

„V První řadě musím říct, že nechci, aby to vypadalo, že brečím. Musím se ale zastat hráčů, kteří celý zápas odmakali. Celkový průběh hry moc komentovat nechci, protože ten dnes totálně zkazili rozhodčí. Pokud bych to měl říct slušně, porazily nás tři, slepé myši. Na druhou stranu jsme i my měli další tutové šance, které jsme nevyužili, ale ta pachuť prostě převládá.“