Junioři nepřivezli z venku bohužel ani bod

Dalším kolem pokračovala Liga juniorů. Po předchozím pěkném vítězství, zajížděli naši hráči na led do Jindřichova Hradce. Utkání pro náš web ohodnotil vedoucí mužstva – Radek Vaněček

„Utkání jsme začali dobře a hned v první minutě jsme šli do vedení zásluhou Babora, kterému asistoval Rendl. Toto vedení nás bohužel ukolébalo a přestali jsme hrát a bruslit. Toho domácí využili, a ještě v první třetině otáčejí skóre, když se jim podařilo vstřelit tři branky. Ve druhé části hry se bohužel z naší strany obraz hry nemění a výsledkem je po druhé třetině hrozivě vypadající skóre 6:1 pro domácí. Ve třetí třetině se nám povede dvěma brankami dostat do zápasu a domácí se začínají bát o výsledek, ovšem v 53. minutě se domácí uklidňují brankou na 7:3. Nám už se podaří akorát zkorigovat skóre zásluhou Žáka a celkově tedy utkání končí 7:4 pro domácí. V dnešním zápase jsme předváděli pěkný hokej pouze ve třetí třetině, a to bylo na body málo.“

HC Vajgar Jindřichův Hradec – HC Strakonice 7:4 (3:1, 3:0, 1:3)

Branky: 2. Babor (Rendl), 49. Valdman (Smetana), 49. Babor (Kacbunda, Vaněček), 55. Žák (Smetana, Kolařík)

HC Strakonice: Špiler – Kabele, Vítovec, Kolařík, Kacbunda, Vaněček, Hokr, Babor, Valdman, Rendl, Horejš, Smetana, Žák