A TÝM V POSLEDNÍM UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI NESTAČIL NA LÍDRA Z MILEVSKA

Sobota 03.02.2024, 17:00 • Strakonice, DUDÁK aréna • Krajská liga: Jihočeský kraj • 18. kolo

3. 2. 2024 18:00

. HC STRAKONICE – HC MILEVSKO 1934

3:6

(3:0, 1:1, 1:2)

18. Babor (Kantor), 25. Babor, 42. Zralý (Mikeš, Přibyl) – 9. Suchan (Vochozka, Svoboda), 12. Masopust (Krcho), 15. Januška, 33. Vochozka (Janoch), 43. Krcho (TS), 60. Janoch (Krcho)

V sobotu se na ledě v Strakonicích rozhořelo poslední 18. kolo krajské ligy, kde domácí tým HC Strakonice hostil HC Milevsko. Milevsko přijelo do Strakonice již s jistotou vítězství v základní části.

Gólový účet utkání načal v 8. minutě Jakub Suchan z Milevska, hosté pokračovali v útočné hře a v 11. a 14. minutě odskočili už na rozdíl tří branek. Domácí však nezůstali pozadu a v 17. minutě Daniel Babor snížil na 1:3.

Ve 25. minutě strakoničtí snížili na 2:3, prosadil se opět Babor. Avšak Milevsko rychle odpovědělo a v 33. minutě odskočili na rozdíl dvou branek. Na začátku třetí třetiny se domácí díky gólu Zralého, který dokázal využít přesilovku, dostali do kontaktu na 3:4, ale o minutu později si Milevsko vzalo zpět svůj dvoubrankový náskok, na 3:5 zvyšoval Krcho, když proměnil trestné střílení. V poslední minutě se domácí marně snažili o kontaktní branku a do prázdné klece určil konečný stav 3:6 Janoch.

Utkání bylo poznamenáno několika vyloučeními na obou stranách, což ovlivnilo dynamiku hry. Milevsko potvrdilo svou dominanci a upevnilo své první místo v tabulce. Strakonice předvedly statečný výkon, avšak nestačily na výkonnost silného soupeře.

Tento zápas byl skvělým nádechem pro blížící se play-off a naznačilo, že oba týmy jsou skvěle připravené. Fanoušci se budou mít na co těšit.