Hokejisté 3. třídy si užili víkendové soustředění na koupališti v Radomyšli

Malí hokejisté HC Strakonice poctivě trénují od dubna, a tak si v červnu svoji letní přípravu zpestřili. Společný víkend s celým týmem na koupališti v Radomyšli byl dobrý nápad a hezká odměna, kterou za pomoci rodičů a trenérů připravila kondiční trenérka Blanka Vondrášková. Zvláště, když se vydařilo velmi teplé počasí odměna to byla sladká a tak již po pátečním odpoledním příjezdu, před prvním tréninkem, naskákali všichni hráči do bazénu. 
Za celý víkend měly hráči tři tréninky a v sobotu týmovou olimpiádu. Tým se rozdělil na tři družstva a každé si zvolilo svůj název a tak po sedmi soutěžích byl znám vítězný tým. Vyhrál tým magalodonů, druzí skončili žraloci a třetí tučňáci. Týmová olimpiáda proto, aby děti chtěli spolupracovat, povzbuzovat se a vítězit společně.Soutěže byli například ve střelbě z luku, plavecké štafetě, házenkářském turnaji, překážkovém běhu, míčkované a byly nejen vyhrocené, ale i hlučné a veselé. Obvyklí návštěvníci bazénu tak měli veselo. Všichni hráči makali, trénovali  a zároveň se hodně bavili. Mezi tréninnky a disciplínami olimpiády museli být bazénové přestávky a občerstvovací stanoviště. Pokud nás něco trápilo tak to bylo parné sluníčko. 
Nejhezčí na takové akci je vidět jak děti spolupracují, podporují se, a řeší si vše sami, a rodiče jim v kolektivu nechybí. Drobné nesrovnalosti a křivdy si vyřeší a úžasně se zabaví. Tak třeba před večerkou, se palandy v pokoji proměnili v herní kasíno, kde se hráli společně ( snad nehazardní) hry. Společné usínání proběhlo poklidně a bez stezku.  Na ranní rozcvičku se tak těšili, že nemohli dospat a před sedmou vytahovali trenéry z postelí děti. Za ranního rozbřesku tak stihli výběh, rozcvičku, snídani a ještě prázdný bazén, kam po dlouhé týmové honičce hodili všechny trenéry. Parta a výkon se tvoří společnými prožitky, společnými problémy, poctivým tréninkem a to se nám v letní přípravě a v  Radomyšli povedlo. 
Chtěl bych poděkovat všem rodičům, že své děti podporují a pomohli nám i s přípravou víkendu. Super je, že se účastní všichni hráči, které teď v týmu máme.