Hodnocení sezóny 2020/2021 – Mladší žáci

Mladší žáci stihli v minulé sezóně odehrát sedm mistrovských zápasů

V těchto sedmi zápasech dokázali nastřílet 27 branek

Celková bilance týmu byla 0 – 1 – 6

Nejlepší zápas – HC Střelci J.H. – HC Strakonice 4:4

Nejlepší střelec – Jaromír Menčík – 11 branek

 

Trenérské ohlédnutí

Jak hodnotíte uplynulou sezónu?

L.K. Pokud bych se měl ohlédnout za sezónou jako celkem, tak mám smíšené pocity. V letní přípravě jsme začali budovat skoro nové mužstvo (7 nových dětí – pozn. autora), takže ta očekávání nebyla příliš velká. Co se týká samotných zápasů, tak v nich už se hráči ukazovali v lepším světle a bohužel pandemie Covid-19 nám přerušila rozdělanou práci, která se on-line tréninkem nahradit nedá.

Jakým způsobem jste se snažili nahradit klasický trénink, a jak se vám jednotlivé metody osvědčily?

L.K. Co se týká on-line tréninků, tak musím poděkovat asistentovi Patrikovi Šebestovi, který mi s on-line tréninky ohromně pomohl! Já se s technikou příliš nekamarádím (úsměv), takže díky Patrikovi, který toto pomohl dětem zajistit a tyto tréninky pro ně připravil. Co se týká samotných tréninků, tak on-line forma nemůže nahradit prostředí v kolektivu, nehledě na to, že některé věci se dají natrénovat pouze na ledě s hokejkou v ruce. 

Jak velký vliv bude mít na děti jeden rok bez pravidelného tréninku v kolektivu?

L.K. Myslím, že to bude mít velký vliv. Nejen na kolektiv, který se nestačil ustálit, ale hlavně na techniku bruslení… Víte, ono je hezké, že si děti mohly jít zaběhat, zacvičit venku, nebo doma podle PC, ale to je pro hokejistu prostě málo! Obávám se, že pokud by se mělo začít v nové sezóně s těmito nastavenými podmínkami, tak to z hokeje vyžene nejen děti, ale i trenéry. Chceme být s dětma na ledě a ne se na ně usmívat přes webkameru…

Co je pro vás z trenérského pohledu v tuto chvíli nejzásadnější?

L.K. Aby se začalo normálně žít a fungovat, nejen ve sportu!