Dorost ve dvojutkání neuspěl

Dorost HC Strakonice odehrál během pátku a soboty dva zápasy. Bohužel ani jeden zápas nepřinesl bodový zisk. Dvojzápas pro náš web ohodnotil Martin Walter – asistent trenéra a vedoucí mužstva.

„V pátek na Motoru to vypadalo, že si přivezeme alespoň bod za remízu. Bohužel díky individuálním chybám jsme nakonec odjížděli s porážkou. V sobotu jsme proti Střelcům, chtěli uhrát co nejlepší výsledek. To se dařilo první dvě třetiny, kdy jsme sice prohrávali 1:3, ale vytvářeli si šance (ale neproměňovali) a soupeřovi nájezdy stíhali likvidovat. Třetí třetinu jako by nám došly síly a z toho začaly pramenit chyby, které soupeř využil a navýšil skóre na konečných 1:7.“

HC Motor ČB – HC Strakonice 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Branky: 29. Vaník (Vondrášek), 37. Hanzlík (Vaník, Slavík)

HC Strakonice: O. Koryťák – Kabele, Ryba, Zralý, Kubíček, Slavík, Vaník, Šíma, Hanzlík, Vostradovský, Prušák, Vondrášek, Horejš

HC Strakonice – HC Střelci Jindřichův Hradec 1:7 (1:2, 0:1, 0:4)