Dorost v poslední přípravě remizoval s Krumlovem

V poslední přípravě před startem Ligy dorostu přivítali naši hráči mužstvo Slavoj Český Krumlov. Jak zápas hodnotí trenér Luboš Krupka?

„Dnešní zápas byl zároveň prověrkou před startující Ligou dorostu a z tohoto pohledu to musím hodnotit kladně. Hráči ukázali, že mají sílu, nebáli se hrát a snad se jim to povede prodat i v ostrých zápasech. Jsme rádi, že i díky klukům z Písku se nám podařilo doplnit sestavu a zvýšit konkurenci, ale každé zranění je znát, protože víkendová dvojkola, která nás v lize dorostu čekají, nemůžeme hrát v deseti hráčích. Určitě si musíme dát hlavně pozor na konce zápasů, protože ztratit vedení pár vteřin před koncem bylo dnes hrozné a hráčům jsem to také ihned vytmavil (úsměv). Nemůžeme si to na konci zápasu komplikovat, hrát si na modré čáře… V takových situacích musíme raději puk sežrat, než abychom si s ním hráli… Každopádně už se všichni těšíme na ostrý start a na zápasy, které se budou hrát na body, protože to je to, proč ten hokej hrajeme.“

HC Strakonice – Slavoj Český Krumlov 4:4 (2:2, 1:0, 1:2)

Branky: Kůra, Székely, Benč, Němec

Asistence: 3x Staník, 1x Bouda, Kouba, Smrž, Šimíková

HC Strakonice: Kůs, Imenynnyk – Vondrák, Smrž, Šimíková, Benč, Kůra, Kodýdek, Staník, Němec, Székely, Bouda, Šebesta, Kouba, Žampachová