Dorost přivezl z dvojutkání čtyři body

Dorost odehrál o víkendu dvojutkání na ledě soupeře. Obě utkání pro náš web okomentoval Martin Walter – asistent trenéra a vedoucí mužstva.

„V sobotu 23.10. jsme si přivezli z Č. Krumlova tři body za vítězství 7:1. Zápas byl necelých 7 min. (přesně 6:20) před koncem druhé třetiny přerušen z důvodu zranění domácí hráčky (po nastřelení pukem došlo ke krvavé tržné ráně v oblasti kotníku), ke které byla zavolána záchranná služba, která odvezla dotyčnou k ošetření do nemocnice). Neodehraný čas se dohrál ve třetí třetině. V neděli 24.10. v Č. Budějovicích proti DDM to vypadalo na další tři body, když jsme ve 25. minutě utkání vedli už 5:1. Bohužel soupeř dokázal snížit na 5:4. My jsme před druhou sirénou ještě vstřelili branku a na konci druhé třetiny svítilo na časomíře skóre 4:6. Bohužel jsme přišli o Rudu Prušáka, který po soupeřovu faulu kolenem (potrestáno 5 min. + OK) nebyl schopen pokračovat v utkání. Ve třetí třetině jsme nevyužili 5 min. přesilovou hru a naopak soupeř dokázal srovnat dvěma góly na 6:6. O vítězství a bodu navíc, tak rozhodly nájezdy, ve kterých byl lepší soupeř.

Slavoj Český Krumlov – HC Strakonice 1:7 (0:3, 1:3, 0:1)

Branky: 14. Vaník (Zralý, Šebesta), 18. Vostradovský (Zralý), 19. Hanzlík (Solař, Němec), 20. Zralý (Kůs), 37. Vaník (Němec), 40. Hanzlík (Kodýdek, Prušák), 52. Prušák (Solař, Němec)

HC Strakonice: Kůs – Šebesta, Kodýdek, Němec, Zralý – Benč, Vondrák, Beníšek, Živnůstka, Vaník, Solař, Hanzlík, Vostradovský, Prušák

HC DDM ČB – HC Strakonice 7:6 SN (1:2, 3:4, 2:0)

Branky: 1. Prušák (Benč), 5. Živnůstka, 23. Prušák (Němec), 25. Vaník (Solař, Zralý), 26. Zralý (Šebesta), 40. Beníšek (Vaník, Němec)

HC Strakonice: Kůs – Šebesta, Kodýdek, Němec, Zralý – Benč, Vondrák, Beníšek, Živnůstka, Vaník, Solař, Hanzlík, Vostradovský, Prušák

Info: Martin Walter – asistent trenéra + vedoucí mužstva