Dorost na startu sezony 2024/2025

HC Strakonice – HC Střelci Jindřichův Hradec 1:6

Branky: 60. Karvan (Zdychynec, Molhanc)

Sestava Strakonic: A. Imenynnyk – M. Molhanc, D. Székely – J. Zdychynec, J. Karvan, M. Hackl

Nový ročník Regionální ligy dorostu (skupiny 5-6) přivítal dorostenecký tým velmi náročným utkáním. Ve velice okleštěné sestavě se na domácím ledě náš výběr i přesto dlouho držel ve hře. Jindřichův Hradec definitivně rozhodl až s nástupem 2. třetiny. Vstřelit 1 gól se domácímu týmu podařilo 30 sekund před koncem zásluhou útočníka Jakuba Karvana. Dorostenci se mohou těšit na výhodu domácího prostředí i v dalších dvou duelech.

HC Strakonice – HC DDM České Budějovice 4:2

Branky: 28. Molhanc (Karvan, Vondrášek), 32. Vondrášek (Zdychynec), 37. Karvan (Molhanc), 59. Zbořil (Karvan)

Sestava Strakonic: A. Imenynnyk – D. Székely, M. Andreas, J. Žemlička, A. Brabec, J. Vondrášek, Š. Remeš – M. Molhanc, K. Šimíková, M. Hackl, P. Lejčar, J. Karvan, J. Vilánek, J. Zdychynec, D. Ziemba, J. Švík, K. Gebel, M. Zbořil

Vybojovat první 3 body. S tím do druhého zápasu sezony šla parta pod vedením trenéra Milana Řehoře. Výsledek po první třetině ale nevypadal příznivě. 2 góly se hostům podařilo vstřelit v poslední minutě. Dokonalý obrat odstartoval ve 28. minutě kapitán Martin Molhanc využitou přesilovkou. V prostřední části byly vstřeleny ještě 2 naše góly a závěrečný, čtvrtý, už jen pojistil zisk prvních bodů.

Napsal: Šimon Chalupecký