Dorost doma proti HC Smíchov 1913 za tři body!

Report ze zápasu zaslal Martin Walter – asistent trenéra a vedoucí mužstva

V sobotu 15.2.2020 nastoupili dorostenci v domácí VERTIV aréně k mistrovskému utkání proti HC Smíchov 1913. Zápas odehráli, až na pár vyjímek, bez větších problémů, když soupeři dovolili vstřelit pouze dvě branky. Největší překážkou byl pro naše hráče šikovný brankář hostí, který spoustu vyložených šancí pochytal a měl velkou zásluhu na tom, že skóre na konci zápasu nebylo vyšší. Další zápas nás čeká 22.2.2020, kdy pojedeme do Rokycan.

HC Strakonice – HC Smíchov 1913 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)

Branky: 5. Vondrášek (Drančák, Kubíček), 11. Prušák (Vondrášek, Drančák), 36. Císař Mat. (Lukeš, Horejš), 37. Prušák (Vondrášek), 41. Vondrášek (Drančák, Kubíček), 52. Kabele (Kubíček)

HC Strakonice: Císař Met. – Kabele, Šíma, Zralý, Kubíček, Drančák, Císař, Lukeš, Široký, Prušák, Vondrášek, Horejš