Čtvrťáci odehráli domácí miniturnaj

V neděli 4. 12. odehrála 4. třída svůj další turnaj v minihokeji. Na strakonickém zimním stadionu s velmi těžkými soupeři HC Motor České Budějovice A a HC Vimperk. Posílení mnoha posledními výhrami jsme se na utkání velmi těšili, ale tréninková absence z posledních dnů přidělávala vrásky trenérům. Do prvního zápasu proti Motoru jsme nastoupili na straně A pod vedením Marka Hrubého v brance se Stehlíkem a hráči Brabec, Šiška, Ladman, Bažata, Chalupný, Šilhavý a Mirvald. Od počátku jsme vedli a celé utkání dotáhli k zasloužené výhře. B tým pod vedením trenéra Františka Burda měl v brance Staňkovou a hráče Vilánka, Tomana, Šindeláře, Gebela, Zábranského, Hubače, Burdovou a Rodovou. V mírně tvrdém utkání jsme od počátku vedli o dvě branky a celé utkání vyhráli v poměru 9 :6. Po pěkných vyrovnaných zápasech jsme se těšili na druhé utkání v derby s HC Vimperk. Ti do Strakonic přijeli s trenérskou dvojicí Vinš a Všetečka. Naše týmy si prostřídali brankáře a po několika vydařených utkáních jsme se rozhodli vyzkoušet v A týmu Davida Šindeláře. Ten se vyměnil se Sebastiánem Chalupným. Od počátku se hrál na obou hřištích rychlý a útočný hokej. A tým velmi dlouho vedl o dvě branky, ale Vimperku se přes dobrý výkon podařilo utkání otočit na konečných 4:7. B týmu se dařilo lépe, i přes výškovou převahu hostí od počátku vést a průběžně navyšovat náskok až na konečných 11:7.

Ve všech čtyřech utkáních se odehrál velmi zajímavý, rychlý a důrazný hokej. Velmi dobře zachytali oba brankáři, a také hráči odvedli pěkný výkon. Ve druhém zápase Chalupný předvedl zkušenost z A týmu a prosadil se šesti brankami. V A týmu se hráči opět podělili o branky velmi vyrovnaně a jsme rádi, že v obou týmech máme více úspěšných střelců. Připsat si další tři výhry a jednu těsnou porážku s takto těžkými soupeři bylo velmi pozitivní. Hlavní pozitivem jsou vyrovnané zápasy, které nutí hrát hráče po celou dobu utkání.