Čtvrtá třída odehrála turnaj v Rakousku.

V neděli 6. listopadu odehrála 4. třída zápasy v rakouském Linzi. K prvnímu utkání kluci a děvčata nastoupili v Otavském derby proti IHC Králové Písek. A tým pod vedením trenéra Marka Hrubého nastoupil v sestavě: Brankář-Staňková, hráči-Šiška, Chalupný, Mirvald, Ladman, Brabec, Šilhavý a Bažata. B tým vedený Františkem Burdou nastoupil v sestavě: Brankář: Stehlík, hráči Toman, Zábranský, Vilánek, Gebel, Hubač, Malec, Šindelář a Burdová.

A tým odehrál proti Písku velmi vyrovnané, pěkné a rychlé utkání, které rozhodla série několika branek Písku. I přes povedený výkon všech hráčů si připsal výhru Písek, ale vyrovnaný zápas je vždy ku prospěchu obou stran. B tým odehrál proti Písku velmi pěkné utkání a po celý zápas si udržoval a navyšoval mírný náskok, a nakonec oslavil výhru o 4 branky.

V druhém zápase jsme nastoupili proti domácímu týmu EHC Black Wings Linz. Prostřídali jsme naše brankáře a vyměnili v sestavách Brabce za Vilánka. A i B tým v každé třetině navyšoval výhru o několik branek a hráči se doplňovali ve střílení branek, či v přihrávkách. Oba týmy oslavily poklidné vítězství a do střelecké listiny se zapsali téměř všichni hráči.

Velice pěkný výjezd na derby a za velmi poutavým soupeřem na pěkný stadion do Linze se povedl a tři výhry a vyrovnaná utkáni se střeleckou radostí všech hráčů byl přínosem. Své první hokejové branky vstřelil začínající Kryštof Zábranský. Velmi dobře zachytali oba brankáři a je třeba pochválit celý tým, který odehrál pěkná utkání. 

Sepsal: František Burda