Čtvrtá třída odehrála miniturnaj ve Veselí.

V sobotu 10. 12. odehrála 4. třída svůj další miniturnaj ve Veselí nad Lužnicí. V prvním zápase nám byl soupeřem Motor České Budějovice. A tým pod vedením trenéra Marka Hrubého nastoupil do prvního zápasu s brankařkou Staňkovou + hráči: Bažata, Mirvald, Šiška, Chalupný, Šilhavý, Ladman. Po celé utkání jsme byli ve vedení a připsali si poklidné vítězství nad věhlasným soupeřem. O branky se podělili všichni hráči a zároveň jsme si vyzkoušeli naši kombinační hru. B tým pod vedením trenéra Františka Burdy nastoupil v brance se Stehlíkem + hráči: Brabec, Vilánek, Zábranský, Gebel, Malec, Toman a hráčkami Burdovou a Rodovou. Po vyrovnané první třetině 2:2 kdy se hráči probírali z autobusu a inkasovali hned z první střely. Poté se výkon začal zvedat, a nakonec z toho bylo přesvědčivé vítězství 14:4. Přesto jsme nebyli spokojeni se zakončením a produktivitou. 

Ve druhém utkání si naše mužstva prohodila brankáře, jinak nastoupila v nezměněných sestavách proti Veselí nad Lužnicí. A tým se po krásném zápase přetahoval se soupeřem o vedení a od poloviny utkání se stav ustálil na vyrovnaném stavu 4:4, když mnoho šancí pochytal výborný Stehlík v brance a strakoničtí hráči obdobně prověřovali brankáře soupeře. Kombinace a útočná hra se všem hráčům dařila a byl to jeden z nejlepších zápasů sezony. V poslední minutě zápasu se však soupeř dvakrát prosadil a o tyto dvě branky nakonec vyhrál. Přesto opět mužstvo podalo pěkný výkon, jak bruslařsky, tak v souhře. B tým nastoupil v brance se Staňkovou a od počátku se hrálo rychlé a dramatické utkaní, kterému kralovaly obě brankářky. Soupeř se v první třetině dostal do jednobrankového vedení a naše kombinace a střelba končila na veliké brankářce Veselí. V průběhu druhé třetiny se soupeř ujal vedení 3:0 a teprve poté, se podařilo přesnou střelou k tyčce snížit Malcovi po přihrávce z poza branky. Když Burdová snížila střelou, která zapadla pod horní tyč na 3:2, bylo zaděláno na drama až do konce zápasu. Veselí opět odskočilo čtvrtou brankou, ale poté dotlačil puk do branky Brabec a snaha o vyrovnání vrcholila. Ještě v poslední minutě měl opět Brabec na hokejce vyrovnání, ale to se nepodařilo. Porážka 3:4 byla pro B tým ukončení dlouhé série deseti výher za sebou. Jedinou prohru si tým připsal v úvodním zápase proti Milevsku. Raritou je, že i v tomto zápase proti sobě nastoupily stejné brankářky. 

Zápasy proti Motoru, kdy jsme zaznamenali obě výhry byly dobrou průpravou a vyzkoušením si věcí z tréninku, kde nás opět potěšila souhra a střelecké prosazení většiny hráčů. Obě těsné prohry s Veselím však byly těmi pravými „matchi“ a jedněmi z nejlepších v letošní sezoně. Hráči si za ně zaslouží pochvalu, včetně obou našich brankářů.