Čtvrtá třída na konci soustředění odehrála zápas proti Příbrami.

V minulém týdnu probíhalo soustředění 4. třídy, které bylo zakončeno nedělním přípravným zápasem proti Příbrami. Report z toho zápasu zaslal František Burda.

„V neděli na zakončení soustředění odehrála 4. třída stejně jako v loňském roce utkání v minihokeji proti HC Příbram. Do utkání nastoupili všichni hráči, kteří se zúčastnili soustředění. Hráči odehráli na obou polovinách velmi dobrá utkání. Jedno mužstvo trénoval Marek Hrubý, který tým nabudil svým sobotním hattrickem do sítě Milevska. Márovo mužstvo hrálo v sestavě: brankář Tomáš Stehlík, hráči: Marek Šiška, Michal Bažata, Jakub Mirvald, Ondřej Šilhavý, Sebastián Chalupný a Šimon Ladman. Po velice dobrém kombinačním a bruslařském výkonu vyhráli nad soupeřem vysokým rozdílem. Bruslařsky i střelecky se prosazoval celý tým a Marek hráče po většinu utkání pouze chválil.

Druhý tým trénoval František Burda a toto mužstvo nastoupilo v sestavě: brankářka Veronika Staňková, hráči: Marek Brabec, Matěj Vilánek, Prokop Gebel, Filip Toman, Kryštof Zábranský, Jiřina Krásová a Libuše Burdová. Po celé utkání se hrálo vyrovnaně s mírnou převahou strakonických hráčů, která se nakonec projevila a výsledek postupně narůstal. V brance dobře zachytala brankářka a několik výraznějších střelců na naší straně vytvořilo náskok několika branek. Hráči a hráčky se museli vypořádat s týdenní únavou a tvrdou hrou soupeře.

Po utkání jsme si ještě přidali nájezdy, a i v nich byl strakonický tým úspěšnější.

Zápasy na obou stranách nám ukázaly velké zlepšení proti loňskému roku. Bojovnost, souhra a bruslení bylo na velmi dobré úrovni a hráči si zasloužili nejen velkou pochvalu, ale i nedělní oběd, a to na co se nejvíce po soustředění těšili, a to jejich vlastní postele. Trenéři pochválili všechny hráče, protože odvedli opravdu velmi pěkný výkon. Svůj první zápas odehrál vloni začínající Kryštof Zábranský a v nájezdech se mu podařilo vstřelit rozhodující branku.“

Utkání ohodnotil také druhý trenér – Marek Hrubý

„Očekávání se splnila na výbornou. Hráči ukázali perfektní bojovný výkon po náročném soustřední. Obě mužstva vyhrála a užila si vítězné oslavy. Rodiče opět perfektně fandili.“