A tým si odvezl debakl z Krumlova

Nedělní večer patřil třetímu kolu krajské ligy, v rámci něhož čekal naše hráče zápas v Krumlově.

Začátek zápasu vyšel lépe domácím, kteří se hned ve druhé minutě ujali vedení 1:0. O tři minuty později se domácí trefili po druhé zásluhou Kozáka a s naším mužstvem to nevypadalo nejlépe. Naději vystřelil v přesilové hře David Kovář, který tvrdou ranou překonal domácího gólmana – 2:1. Tímto stavem skončila i celá první třetina. Ve druhé třetině si domácí hráči mohli vybrousit dovednosti při samostatných nájezdech na gólmana a vzhledem k tomu, že se jim tato disciplína dařila parádně, odskočili na rozdíl šesti branek a bylo de facto po zápase. Třetí třetina měla rychlý úvod a v prvních dvou minutách padly dvě branky. Nejprve zvýšil na 8:1 domácí Krcho, aby o chvíli později vstřelil dvě branky novic v naší sestavě – František Januška – 8:3. V polovině třetí třetiny se povedla domácím další pasáž hry, kdy během čtyř minut, vstřelili čtyři branky… Šest minut před koncem už jen korigoval stav zápasu Patrik Šebesta – 12:4.

Co po takovémto zápase a výsledku očekávat? Snad jen to, že na úplné dno už jsme si sáhli, a teď už je jen cesta vzhůru! V dalším kole čeká naše mužstvo v domácím prostředí Hluboká nad Vltavou, a jak nejlépe ukázat charakter fanouška, než přijít opět v pěkném počtu a zkusit pomoc hlasivkami našim hráčům.