A tým podlehl doma Hluboké.

Čtvrtým kolem pokračovala krajská liga mužů. Naši hráči přivítali tým Hluboké nad Vltavou a netoužili po ničem jiném, než zlomit sérii porážek.

Bohužel už začátek zápasu našim hráčům nevyšel a hosté se ujali vedení již v první minutě. Bohužel se nepovedlo využít žádnou z přesilových her, kterou mělo naše mužstvo k dispozici, a tak se obě mužstva rozešla do kabin za stavu – 0:1. Ve druhé třetině pokračoval boj o územní převahu, ale z obou stran to byl spíše boj. Krátce po polovině zápasu přišla nemilá situace, kdy jinak pěkně chytajícího gólmana Myslivce překonal hostující Vácha a hosté vedli 2:0. Tímto výsledkem i skončila druhá třetina. Poslední perioda se hodně podobala těm předchozím. Naši hráči se snažili hrát, ale nervozita nám svazovala hokejky. Naopak hosté hráli dobře do obrany a podnikali rychlé brejky. Poslední slovo měli v zápase opět hosté, a tak v 60. minutě přidal definitivní pojistku Bahula – 0:3.

Hodnocení zápasu tentokrát v podání Josefa Cibuzara

Poprvé v letošní sezóně jsi nastoupil na beku. Jak se Ti hrálo, a jak bys ohodnotil zápas?

J. C. Zápas se mi hodnotí velmi těžce. Prohrát tři zápasy za sebou je strašný pocit. Chyběla nám v zápase koncovka a samozřejmě i to štěstí, který k hokeji patří. Myslím že kdyby nám tam něco padlo tak je výsledek jiný. Je to tak. Poprvé jsem nastoupil jako obránce v téhle sezóně. Hrálo se mi dobře, hrál jsem v obraně s „Kovalskym“ (David Kovář – pozn. autora) s kterým si na ledě rozumíme.

Bohužel ses ocitl ve stavu zraněných. Mohl bys tu situaci popsat a jak vypadá prognóza?

J. C. Bohužel jsem dostal ránu a spadnul jsem přímo na operované rameno. Dneska jdu na kontrolu k doktorovi a musím doufat, že budu co nejdříve zdráv. Rád bych nastoupil proti Milevsku, ale teď musím jít den po dnu a uvidí se jak na tom budu s ramenem.

Poprvé v sezóně jsme obdrželi jen 3 branky. Přesto, že z toho nebyly body, myslíš, že to mohl být odrazový můstek?

J. C. Tak určitě dostali jsme ,,jen,, tři góly, ale bohužel se nám žádný gól nepovedlo dát. Snad se všechno zvedne a z Milevska přivezeme body. Už by to chtělo vyhrát nějaký zápas, abychom se měli od čeho odrazit, a taky udělali fanouškům radost, protože fakt klobouk dolů před nimi, že chodí na zápasy i když se nám teď nedaří.

HC Strakonice – TJ Hluboká nad Vltavou 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Branky: /

HC Strakonice: Myslivec – Vaněček, Hrubý, Kovář, Cibuzar, Horejš, Franta – Jiřinec, Dlouhý, Šebesta, Řehoř, Mikeš, Hradský, Babor, Šíma

Foto: Jan Škrle