Junioři bohužel natáhli šňůru porážek

Komentář k zápasu – Radek Vaněček – vedoucí mužstva

„Do dnešního zápasu (hráno v sobotu – pozn. redakce) jdeme s tím, že se pokusíme zlomit nepříjemnou sérii porážek. Do utkání také vstupujeme aktivněji, dobře bruslíme, vytváříme si šance a odměna v podobě první branky se dostavila již ve čtvrté minutě, když se po asistenci Babora, trefil Hradský – 1:0. Ovšem v jedenácté minutě chybujeme při oslabení a hosté se tak lacino dočkali vyrovnání – 1:1. O tři minuty později si zopakoval spolupráci Babor – Hradský a druhý jmenovaný nám vrací vedení – 2:1. Ovšem ve druhé třetině přestávají hráči bruslit a hosté nás za to trestají dvěma góly – 2:3. Do třetí části jdeme s odhodláním otočit skóre. Lépe bruslíme, vytváříme si tlak i šance, ale branky dávají z brejků hosté, čili nakonec utkání končí 2:5.“

HC Strakonice – HC Slavoj Český Krumlov 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

Branky: 4. Hradský (Babor, Rendl), 14. Hradský (Babor, Rendl)

HC Strakonice: Špiler – Kabele, Vítovec, Kurfürst, Koryťák, Vaněček, Hokr, Babor, Valdman, Rendl, Horejš, Hradský, Žák, Kotrba