Páťáci porazili Písek!

Páťáci v nabitém programu hostili v sobotu 20. listopadu tým IHC Králové Písek. Po nepříliš povedeném vystoupení na Motoru, a také po dlouhé době téměř vyprázdněné marodce šli do utkání s cílem zlepšit se ve všech činnostech a napravit tak matný dojem ze středečního utkání.  To sobotní nabídlo pěkný a rychlý hokej s velkým nasazením na obou stranách. K vidění bylo celkem šestnáct branek, těsná výhra domácího výběru 9:7 po třetinách (4:2, 4:4, 1:1). Náš tým byl nepatrně lepším týmem zejména v úvodních dvou periodách, dobře bruslil a fungovala tentokrát i kombinace. Výsledkem bylo postupně až pěti brankové vedení a celkem osm vstřelených branek. Písek ale nesložil zbraně a třemi slepenými góly v závěru druhé třetiny ukázal také svoji sílu. Závěrečná část přinesla velký boj o každý metr ledu, diváci viděli strhující podívanou a v závěru si páťáci dokonce vyzkoušeli i bránění  při hře soupeře bez brankáře.  V utkání se tentokrát střelecky zaskvěl Jan Jůzek s pěti brankami, po jedné přidali Bečvář, Hůrský, Vilánek a Klečková.

HC Strakonice – IHC Králové Písek 9:7 (4:2, 4:4, 1:1)

Branky: 5x Jůzek, 1x Bečvář, Hůrský, Vilánek, Klečková

Info: Daniel Málek – vedoucí mužstva