Další dvojkolo mladších žáků A

Ligový zápas mladších žáků A (3. kolo):

HC Madbull – HC Strakonice 4:1

Branky a nahrávky: 36. Šiška (Viehmann)

Sestava Strakonic: T. Stehlík – D. Šindelář, O. Šilhavý, L. Burdová, J. Hubáč, F. Toman – Š. Ladman, S. Chalupný, A. Vopalecký, R. Viehmann, J. Mirvald, M. Bažata, M. Šiška, A. Rodová

V Pouzar aréně na ledě týmu, proti kterému mladší žáci odehráli jednu ze svých příprav (remíza 5:5), se tentokrát příliš nedařilo. Jediným střelcem hostujících se stal po asistenci Radka Viehmanna Marek Šiška. Průběh zhodnotil asistent trenéra František Burda: „V sobotním zápase jsme neodehráli příliš povedené utkání a bohužel ztratili. Dva góly v závěru místo vyrovnání byla krutá tečka za nepovedeným utkáním.“

Ligový zápas mladších žáků A (3. kolo):

HC Strakonice – HC Veselí nad Lužnicí 7:4

Branky a nahrávky: 7. Bažata (Chalupný), 9. Hubáč (Šiška), 16. Šilhavý (Mirvald, Šiška), 20. Šiška (Mirvald, Šindelář), 25. Šilhavý, 32. Šiška (Mirvald, Hubáč), 45. Ladman

Sestava Strakonic: V. Staňková – D. Šindelář, O. Šilhavý, L. Burdová, J. Malec, F. Toman, J. Hubáč – M. Šiška, J. Krásová, Š. Ladman, S. Chalupný, A. Vopalecký, J. Mirvald, M. Bažata, M. Brabec, A. Rodová

Ani ne o celý den později se na domácím stadionu už dařilo lépe. Zápas proti Lokomotivu Veselí nad Lužnicí náš celek ozdobil 7 brankami. Ty si mezi sebe rozdělilo hned několik hráčů. Hra byla pevně v režii našeho celku. Čtyři zásahy v průběhu 1. třetiny to jen dokládají. Vítězství zajistilo skok v neúplné tabulce na 4. místo.

Napsal: Šimon Chalupecký