Starší žáci se v zahajovacím souboji střetli s Vimperkem

Ligový zápas starších žáků B (1. kolo):

HC Strakonice – HC Vimperk 5:7

Branky: 18. M. Vilánek (A. Vilánek), 32. Brejcha (Vaněček), 49. Vaněček (Březina), 54. Štěpánek (Vaněček), 56. Vaněček

Sestava Strakonic: V. Novotný (S. Beneš) – J. Březina, A. Vilánek, M. Štěpánek, J. Patěk, K. Zábranský, V. Kopkaš – M. Brejcha, N. Divišová, D. Kocián, A. Vaněček, M. Vilánek

Poslední víkend v září odehrál svůj úvodní ligový zápas i tým starších žáků (Liga starších žáků „B“). Na svém ledě přivítal stejného protivníka jako muži – HC Vimperk. Soupeř od prvních minut předváděl kvalitní hru a dlouho byl lepším týmem. V posledních 20 minutách se ale poměr sil otočil a bílo – červení i zásluhou gólů a přihrávek Adama Vaněčka dokázali závěr zdramatizovat. Otočit výsledek ale již nedokázali. „Určitě jsme odehráli dobrý zápas s těžkým soupeřem. Chyby tam byly, ale všichni bojovali. Musíme dál pracovat, aby se kluci a holky stále zlepšovali,“ zhodnotil duel trenér týmu Luboš Krupka.

Napsal: Šimon Chalupecký