Ohlasy po 3. kole: trenér Martin Müller

Trenére, viděli jsme první vítězné utkání, spokojený celkově s předvedenou hrou?

Jsem spokojený, v týdnu jsme se některým věcem věnovali a k předešlým výkonům jsem hráčům své řekl. Kluci dneska plán plnili. Pokud ho budou plnit jako dnes i v dalších zápasech, budeme úspěšní. Tohle vítězství bylo zasloužené.

Před tímto utkáním jste avizoval změny v sestavě, udělal jste nějaké?

Ano, trochu jsem změnil útoky. Ten první zůstal stejný, další dva hráli v jiných sestavách a bylo vidět, že se nám to vyplatilo.

Co všechno bylo lepší než v minulých zápasech?

Jednoznačně defenziva, způsob napadání, zajišťovali jsme se v napadání – ve hře jsme nepropadali. Dneska jsem viděl poctivý a zodpovědný hokej na jistotu.

Několikrát jsme v zápase hráli i v oslabení. Jak byste ohodnotil hru v početní nevýhodě?

Oslabení se učíme od začátku sezony. Je to pořád lepší a lepší. Každý zápas se v nich zlepšujeme a předvedenou hru dokážeme posouvat.

3. KOLO KL 2024/2025

28. 9. 2024

Branky HC Strakonice: 8. Andrle (Šebesta), 28. Šebesta (Dlouhý, Kovář), 37. Mikeš, 41. Dlouhý (Hrubý, Němec), 53. Hrubý (Jiřinec, Dlouhý)
Sestava HC Strakonice:8. Andrle (Šebesta), 28. Šebesta (Dlouhý, Kovář), 37. Mikeš, 41. Dlouhý (Hrubý, Němec), 53. Hrubý (Jiřinec, Dlouhý)