4. třída nestačila na Motor

I přes všechny komplikace v sestavě týmu vyrazila ve státní svátek, 17. 11., 4. třída sehrát zápas do Českých Budějovic s Motorem ČB. Díky nemocnosti, úrazu a jiným komplikacím, jsme na zápas odjížděli oslabeni, takže naši kluci na jedné půlce hráli pouze v pěti hráčích. Nicméně se jednalo o vyrovnaný zápas, kdy obě poloviny ukázaly co uměly. Viděli jsme spoustu krásných zákroků a útoků na soupeře, které bohužel skončily u zkušeného brankáře domácích. Tréninky dopadly na úrodnou půdu a byly vidět i parádní nahrávky. Celkově s výkonem museli být spokojeni jak hráči, tak trenéři.

Info: Martina Vaněčková – vedoucí mužstva

Rozhovor s hráčem – Marek Brejcha

Marku, v letošní sezóně už používáte klasické střídačky. Jak se ti líbí jezdit na led ze střídačky?

M.B. No, je to to jiné, trochu to už připomíná „velký“ hokej. Jenom než se tam vystřídáme, tak nám ujede soupeř s pukem, to musíme ještě natrénovat.

V zápase jste předváděli pěkné nahrávky. To jste si s klukama domluvili?

M.B. Ne, na tréninku nám trenéři před zápasem vysvětlili možné situace a ukázali nám, co děláme špatně, a jak to jde lépe. Na to jsem si v zápase vzpomněl.

Kdo vás čeká příště?

M.B. Příště nás čeká Písek. Moc se těším, protože jsme s nimi loňskou sezónu nehráli.

Autor: Miroslava Brejchová