A tým vyfasoval příděl v Milevsku.

(www.jcted.cz – Milevsko)

V sobotu v rámci 9. kola krajské ligy zavítalo naše mužstvo na led Milevska, které doposud válcovalo krajskou ligu.

Domácí hráči neponechali nic náhodě a na začátku deváté minuty už svítilo na ukazateli skóre 4:0. Tento rychlý start pomohl domácím, kteří si tak mohli hlídat pohodlný náskok, zatímco naši hráči byli v křeči. První vlaštovka se zrodila ve 12. minutě, kdy se po kombinaci dokázal prosadit Petr Lukeš. Do konce první třetiny už se ale dokázali prosadit opět pouze domácí, a tak po první třetině bylo skóre 5:1.

Ve druhé třetině se naše hra zlepšila, a dokázali jsme se propracovat k několika šancím. Ve 28. minutě se prosadil Patrik Šebesta, který tak protrhl střeleckou smůlu a snížil stav na 5:2. Poté přišlo ještě několik šancí, ale jelikož zůstaly nevyužity, přišli ke slovu opět domácí, kteří dvěma góly odskočili na skóre 7:2. Na konci druhé třetiny ještě korigoval skóre Patrik Šebesta, který snížil na 7:3.

Třetí třetina se nesla v podobném duchu, jako předchozí. Domácí se bavili hokejem a naši hráči neproměňovali šance, do kterých se dokázali dostat. A tak přišla 54. minuta a opět tři rychlé slepené branky, kterým domácí uzavřeli skóre na konečných 10:3.

Zápas ohodnotil trenér – Kamil Šťastný

“Soupeř nás díky našemu přístupu snadno přejel. Pokud mám najít nějaké pozitivum, tak to byl debut Rudy Prušáka, který nezklamal a předvedl bojovný výkon

HC Milevsko 1934 – HC Strakonice 10:3 (5:1, 2:2, 3:0)
Branky: 
2. Suchan (Březina, Svoboda), 6. Přívozník (Januška, Řezáč), 7. Pouch (Suchan, Svoboda), 9. Březina (Suchan), 18. Suchan (Januška, Janda), 36. Krcho (Vochozka, Hubáček), 38. Suchan (Březina, Pouch), 54. Pouch (Suchan, Svoboda), 55. Krcho (Svoboda, Vochozka), 57. Janoch (Vochozka, Krcho) – 12. Lukeš (Dlouhý, Šebesta), 28. Šebesta (Dlouhý, Lukeš), 40. Šebesta (Dlouhý, Kovář)
Rozhodčí: Lukáš – Loucký, Kubeš
Vyloučení: 6:6
Diváci: 490
HC Strakonice: Myslivec – Vaněček, Kovář, Mikeš, Zralý, Řehoř – Lukeš, Dlouhý, Šebesta, Novák, Prušák, Kantor, Hradský, Andrle, Babor

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *