Hluboká nad Vltavou si odvezla vysoké vítězství

(www.jcted.cz)

A tým odehrál v sobotu odpoledne v rámci 7. kola krajské ligy domácí zápas proti TJ Hluboká nad Vltavou. Náš tým před tímto zápasem posílil obránce Tomáš Tauer, který přišel z DDM na střídavé starty.

Zápas začal v opatrném tempu, přesto si oba soupeři dokázali vypracovat některé střelecké příležitosti. Velký ráz celému utkání dala 6. – 8. minuta, kdy se hosté dokázali dvakrát prosadit a zajistili si tak náskok – 0:2. Naši hráči se snažili se zápasem něco udělat, ale takticky dobře hrající hosté nedovolili delší tlak ve svém obranném pásmu, a tak se obě mužstva rozešla poprvé do kabin za stavu 0:2.

Pokud měli naši hráči útočné plány na druhou třetinu, tak vítr z plachet jim vzal hned na začátku David Nedorost, který zvýšil skóre – 0:3. Ačkoliv hosté měli pohodlný náskok, neodpustili si různé provokace a neustálé dojíždění za rozhodčím, také vyvolalo úsměv na tváři strakonických fanoušků. Obzvlášť od borců, kteří jsou ověnčeni extraligovými zkušenostmi… Ovšem zpět k hokeji. Krátce po polovině zápasu se dostal do úniku Ondra Dlouhý, který střelou po zemi překonal hostujícího Daška – 1:3. Naši hráči byli v této fázi minimálně vyrovnaným soupeřem, ale když už přišla šance, tak nebyla využita.

Ve třetí třetině přidali hosté další dvě branky, a tak si nakonec odvezli vysoké vítězství – 1:5.

Přesto, že výsledek nám radost neudělal, tak v zápase se stala ještě jedna situace, která nás mrzí víc, než samotná ztráta bodů. Je to ztráta obránce Marka Hrubého, který se v zápase zranil a diagnóza není vůbec pozitivní – zlomený kotník. Přejeme tímto Markovi “Márovi” Hrubému co nejlepší rekonvalescenci a brzké uzdravení.

V dalším zápase čeká naše hráče soupeř z městysu Radomyšl. Utkání startuje na zimním stadionu ve Strakonicích v sobotu 11. 11. od 17:00.

Utkání proti Hluboké ohodnotil trenér – Kamil Šťastný

“Zasloužené vítězství Hluboké. Soupeř nás předčil ve všech směrech. Jsem z toho zápasu zklamán, čekal jsem od nás daleko lepší výkon.”

HC Strakonice – TJ Hluboká nad Vltavou Knights 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
Branky: 
31. Dlouhý (Šebesta) – 6. Moudrý (Rob. Rákosník, Arnold), 8. Hanzal (Nedorost, Dohnal), 22. Nedorost (Matys), 49. Hanzal (Nedorost), 60. Arnold (Moudrý)
Rozhodčí: Šperl – Klimeš, Loucký
Vyloučení: 4:5
Diváci: 311
HC Strakonice: Myslivec – Němec, Hrubý, Zralý, Mikeš, Řehoř, Tauer – Lukeš, Dlouhý, Šebesta, Kantor, Přibyl, Novák, Hradský, Jiřinec, Andrle
TJ Hluboká: Dašek – Škopek, Adam, Rob. Rákosník, Rom. Rákosník, Formánek, Dohnal – J. Melichar, Miler, Vácha, Arnold, Moudrý, Bahula, Matys, Hanzal, Nedorost

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *