Třetí třída odehrála miniturnaj

V den výročí vzniku Československa, tedy v sobotu 28.10.2023, cestoval tým 3. třídy na další soutěžní turnaj, tentokráte do nedalekého Vimperka.

V prvním utkání byl naším soupeřem tým Soběslavi. Na straně A jsme odehráli vynikající utkání, soupeře jsme jasně předčili jak vynikajícím bruslením, tak i kombinační hrou a dobrým zakončením. Výsledkem bylo jasné vítězství v poměru 22:4. Na straně B po bojovném výkonu prohráváme. Soupeř byl lepší nejen v bruslení, ale především v zakončení. Nutno však vyzdvihnout bojovnost celého týmu.

Ve druhém utkání nás čekal domácí tým. Na straně A měl soupeř skvělý vstup do utkání a několika rychlými góly se ujal vedení. Naši hráči však nesložili zbraně a dokázali utkání překlopit na svou stranu. Zlepšeným výkonem v dalším pokračování zápasu jsme soupeře přebruslili. Vyzdvihnout je nutno především obrannou hru, souhru a zakončení. Výsledkem bylo vítězství 19:12. Na straně B byl zápas od začátku v naší režii. Naši hráči byli lepší v bruslení i zakončení. Výsledkem byl vyšší brankový rozdíl v náš prospěch. Nutno vyzdvihnout i výkon našeho gólmana, který zdatně likvidoval příležitostné šance soupeře.

Trenérský tým 3. třídy

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *