Třetí třída odehrála miniturnaj

Dne 14.10.2023 odehrála 3. třída druhý turnaj letošní sezóny, a to na domácím ledě. V prvním utkání čelil domácí výběr týmu ze Soběslavi. Střetnutí s tímto soupeřem jsou méně častá, tak jsme byli v očekávání progresu soupeře od posledního měření sil. Na straně A se od začátku hrál svižný hokej, výkony obou týmu byly srovnatelné. Naši hráči však poté převzali otěže utkání a vyhráli jasným brankovým rozdílem. Na straně B byl náš tým od počátku lepší a suverénním výkonem si dokráčel pro vysokou výhru. Na obou stranách bylo k vidění hodně pěkných zakončení.

Ve druhém utkání byl naším vyzyvatelem tým Milevska. To je tým, se kterým se setkáváme nejčastěji a oba týmy se tedy velice dobře znají. Nutno konstatovat, že tým Milevska postupem času doznal slušného progresu, a také mají ve svém středu opravdu šikovné hráče. Na straně A byl zápas od počátku vyrovnaný, plný bojovnosti a nasazení. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Na konci zápasu byl šťastnější soupeř, když zvítězil o 2 góly. Na straně B byl náš tým opět suverénní a bez větších obtíží opět dokráčel k vysokému vítězství.

Trenérský tým 3. třídy

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *