Soustředění mladších žáků

Minulý týden proběhlo u zimního stadionu soustředění mladších žáků. Jak soustředění proběhlo, na to jsme se zeptali trenéra Marka Hrubého.

V týdnu jste měli letní soustředění, které se konalo v okolí ZS. Jak dlouho soustředění probíhalo a jakou mělo náplň?

M. H. Soustředění probíhalo od pondělí do soboty. Děti spaly celý týden ve vojenských stanech, které jsme měli postavené vedle zimního stadionu. Tímto bych chtěl poděkovat Armádě ČR a hlavně p. Marku Brabcovi, který nám stany domluvil. Hráči měli každý den dva tréninky na ledě a dva tréninky na suchu. Ráno jsme trénovali dovednosti a odpoledne byl herní trénink. Trénink na suchu probíhal podobným způsobem, využívali jsme hřiště u Lidlu a plavecký stadion. Při této příležitosti bych rád poděkoval všem lidem, kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu soustředění.

Pokud započteme i víkend v Radomyšli, bylo to již druhé soustředění. Kladete na tyto akce velký důraz?

M. H. Určitě ano, je dobré stmelovat partu. Čím víc si budou děti rozumět mimo led, tím lépe potom na ledě během zápasů.

Soustředění jste zakončili přípravným zápasem, co vám tento zápas ukázal?

M. H. Zápas ukázal hodně věcí, například herní projev a individuální dovednosti jednotlivých hráčů. Zápas splnil mé očekávání, po tak náročném soustředění hráči odehráli kvalitní utkání.

S jakým očekáváním půjdete do sezóny?

M. H. Já mám vždy ty nejvyšší cíle, takže samozřejmě budeme chtít vyhrát co nejvíc zápasů. Prioritou je, aby děti odehrály hodně utkání a i proto, jsme přihlásili dva týmy.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *