Třetí třída uspěla na turnaji v Příbrami

V neděli 19. 3. 2023 se tým 3. třídy HC Strakonice zúčastnil turnaje v Příbrami. Turnaj byl zajímavě obsazen týmy ze středočeského kraje, které v rámci soutěžních klání nepotkáváme. Náš tým byl již tradičně na straně A tvořen hráči ročníku 2014, na straně B hráči ročníků 2015 a 2016.

Přehled účastníků:

HC Baník Příbram

Rytíři Kladno

HC Lev Benešov

HC Strakonice

Turnaj se hrál na skupiny A a B, přičemž výsledky se do celkového pořadí počítaly společně, tedy dohromady za tým A i tým B. Hrálo se na polovinu hřiště, herní čas byl 2x 15 minut a výsledek každého poločasu se bral jako samostatné utkání.

Oba naše týmy si vedly herně i výsledkově velice dobře, a tak poslední střetnutí s týmem Rytíři Kladno bylo souboj o první místo v turnaji. Na straně A byl nakonec šťastnější soupeř, který celkově v turnaji předváděl pěkný hokej. Na straně B jsme zaznamenali také prohru, byť velice těsným rozdílem.

Celkově tedy náš tým v nabité konkurenci obsadil krásné 2. místo a hráči odjížděli na krku se stříbrnou medailí.

Trenérský tým 3. třídy

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *