Čtvrtá třída odehrála turnaj v Linci

V sobotu 18.2.2023 odehrála 4. třída další turnaj. Jeli jsme, jako už letos po druhé do krásné haly v Linzi. Soupeřem nám byl domácí Linz a velmi dobrý tým HC Střelci Jindřichův Hradec. Jak již bývá poslední zápasy zvykem, odjeli jsme v oslabené sestavě s několika hráči, kteří po nemoci stihli pouze jeden trénink. Do branky musel nastoupit letos poprvé zaskakující brankář David Šindelář. 

A tým pod vedením Marka Hrubého nastoupil proti domácímu EHC Black Wings Linz s brankářkou Staňkovou a hráči: Bažata, Brabec, Vilánek, Šilhavý, Šiška, Ladman a Chalupný. Na úvod se do vedení dostal soupeř, ale našim hráčům se podařilo zápas otočit a vyhrát. Velmi dobře se v A týmu ukázal Matěj Vilánek se svou nahrávkou a jako tvůrce hry režíroval hru a ostatní se přidali. O jedenáct branek se opět podělilo více hráčů. 

B tým pod vedením Františka Burdy nastoupil v brance s Davidem Šindelářem a hráči: Gebel, Zábranský, Viesman, Hubač, Kovář, Burdová a Rodová. Ve vyrovnaném zápase, jsme od počátku prohrávali a nedokázali zápas otočit. Přesto byly pasáže, kdy jsme se přiblížili na dostřel dvou branek, ale výšková a překvapivě i bruslařská převaha soupeře slavila úspěch. Přesto se nám podařilo vsítit osm branek, ale zápas patřil v této sezoně k jednomu z nejslabších našich vystoupeních. 

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti jednomu z nejsilnějších týmu v soutěži, a to HC Střelci Jindřichův Hradec. Sestavy jsme pro druhé zápasy nezměnili. U obou našich týmu byl od počátku soupeř lepší a po celou dobu zápasu vedl a navyšoval náskok, a tak jsme si připsali obě porážky. U hráčů Hradce byl vidět lepší pohyb, souhra, i tvrdost proti našemu týmu.”

Autor – František Burda 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *