A tým prohrál s Radomyšlí a v play off se utká s Milevskem

O víkendu proběhlo poslední kolo základní části Krajské ligy mužů, které mělo rozhodnout o celkovém pořadí a tím složení dvojic pro play off. Naši hráči odehráli zápas v Písku, kde hraje své domácí zápasy TJ Sokol Radomyšl. Pro “domácí” hráče bývá toto utkání velmi prestižní, což bylo od začátku vidět. Naši hráči naopak nezachytili tempo utkání, a domácí si tak dokráčeli pro pohodlné vítězství, které už pro ně ovšem neznamenalo posun tabulkou, ale pouze to, že dokázali porazit Strakonice…

Do utkání nezasáhla z naší strany dvojice Ondra Dlouhý – Patrik Šebesta, kteří se o víkendu utkali v Itálii na European Pond Hockey Championship, kde reprezentovali klub 4312 Unstoppables. Oba hráči reprezentovali vskutku znamenitě, a tak si oba přivezli ocenění za vícemistra Evropy.

Pravda je taková, že poslední dvě utkání základní části (prohra s Vimperkem i Radomyšlí) nám nevyšla výsledkově, ale především předvedenou hrou. Všichni doufáme, že v pátek se v Milevsku představí zcela jiné mužstvo, které svým zápalem opět potěší naše věrné fanoušky. Všichni v pátek do Milevska!

TJ Sokol Radomyšl – HC Strakonice 6:3 (2:0, 3:0, 1:3)
Branky: 
13. Burkoň (Slavík), 15. Gába (Řehoř), 25. Sládek (Řehoř), 31. Řehoř (Gába), 40. Slavík (Gába, Hovora), 56. Sýbek (Slavík, Jungbauer) – 56. Cibuzar (Zralý, Šťastný), 60. Hrubý (Cibuzar), 60. Mikeš (Januška)

HC Strakonice: Myslivec – Němec, Hrubý, Zralý, Tintěra, Vaněček, Papež – Andrle, Mikeš, Januška, Škoda, Šťastný, Cibuzar, Slavík, Hradský, Řehoř

Ostatní dvojice play off 2022/2023

HC Samson ČB – TJ Sokol Radomyšl

TJ Hluboká nad Vltavou – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí

OLH Spartak Soběslav – HC Slavoj Český Krumlov

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *