Ohlédnutí za turnajem 3. tříd

V neděli 15. 1. 2023 se na strakonickém ledě uskutečnil další klání mladých hokejistů, tentokráte se jednalo o žáky 3. tříd.

První zápas naši hráči nastoupili proti týmu Milevska. Oba týmy se dobře znají nejen z mistrovských, ale také z přátelských utkání. Na straně A se odehrál souboj plný bruslení a nasazení, v koncovce však hráči soupeře prokázali větší přesnost. Šance našeho týmu likvidovala dobře chytající brankářka soupeře. Na straně B, kde nastoupil tým složený především z hráčů 2. třídy, náš tým jednoznačně dominoval ve všech aspektech hry.

Ke druhému zápasu nastoupili naši hráči proti týmu Mad Bull České Budějovice. Tento tým je pokračovatelem týmu HC Lvi České Budějovice. Na straně A měl zápas podobný průběh jako první utkání. Soupeř prokázal větší vyzrálost v zakončení a v řešení herních situací. Na straně B náš tým opět jednoznačně dokráčel k vítězství. Byla k vidění řada pěkných hokejových situací, krásné kombinace i zakončení.

Trenérský tým 3. třídy

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *