Čtvrtá třída odehrála turnaj v Písku

V sobotu 6.1. odehrála 4. třída další zápasy v Písku. Na zápas jsme odjeli bez šesti nemocných hráčů, a tak jsme si museli půjčit mladší hráče. Proti velmi silnému Jindřichovu Hradci a Písku jsme čekali náročná utkání. Po prvé jsme odehráli zápas na dlouhé hřiště s předělem po délce. A tým pod vedením Marka Hrubého nastoupil v sestavě: brankář Stehlík, hráči Baźata, Šiška, Chalupný, Šilhavý, Brabec a Šindelář. Domácí Písek se od začátku utkání dostal do vedení, které stále navyšoval a přes několik pěkných akci jsme utrpěli porážku o sedm branek. B tým pod vedením Františka Burdy nastoupil v brance se Staňkovou a hráči Toman, Burdová, Rodová, Hubač, Vismann, Fialová, Křižan. Po velmi vyrovnaném utkání jsme byli více na puku, útočili, a soupeř nás porazil brejky jediného hráče, kterého jsme nedokázali pohlídat a jeho 7 branek rozhodlo o naší porážce 7:9. 

Ve druhém utkání jsme proti Jindřichovu Hradci opět prostřídali brankáře a do A týmu vyměnili Burdovou za Šindeláře. A tým se pustil do rychlého útočného zápasu a velké přestřelky, kdy soupeř velmi dobře využíval brejkové situace na dlouhém hřišti a vyhrál 15:9. V B týmu jsme opět hráli tvořivé a vyrovnané utkání s velmi dobrým výkonem brankáře Stehlíka. Od počátku jsme byli ve vedení a až v závěru soupeř zkorigoval výsledek, který skončil naší pěknou výhru 9:7.

Ve velmi těžkých utkáních se nám podařilo odehrát pěkné zápasy i s velmi oslabenou sestavou. Ve hře dopředu jsme si velmi dobře poradili s novým dlouhým hřištěm. Trochu nedostatkem pak bylo bránění brejkových situací soupeře. Velice pěkně se do týmu zařadili Sebastian Křižan a Magdalenka Fialová která si připsala i premiérovou branku.

Autor článku – František Burda

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *