V žákovské lize uspěli mladší žáci!

O víkendu pokračovala žákovská liga. Mladší žáci odehráli zápas na hřišti Soběslavi, starší žáky čekal v Českých Budějovicích souboj, proti domácímu Mad Bull.

Mladší žáci

Zápas pohledem trenérského štábu

“Na led druhé Soběslavi jsme cestovali s cílem navázat výsledkově na zlepšující se výkony a pokusit se ukončit čtyřzápasovou sérii porážek. Soupeř, který naopak usiloval o návrat do čela tabulky začal lépe a prakticky z totožných situací a našem špatném bránění předbrankového prostoru vytěžil dvě branky. Nám se podařilo vývoj skóre otočit a jít do těsného vedení zásluhou první formace a čistého hattricku Jéni Jůzka na přelomu první a druhé třetiny. Dramatické utkání a velmi dobré výkony obou týmů pak gradovaly ve třetí třetině, která nabídla nejvíce branek, napětí a také emocí. V hektickém až infarktovém závěru pro nás cennou výhru definitivně potvrdil až golem do prázdné branky střelecky agilní Jůzek”

OLH Spartak Soběslav – HC Strakonice 6:8 (2:2, 1:2, 3:4)

Branky: 4x Jůzek, 2x Tomek, 1x Klečková, Málek

Fauly: 2:2

Využití: 0:1

Střely: 25 – 28

HC Strakonice: Novotný (1.-30.min) Beneš (31.-60.) – Kubíček, Březina, Málek, Vilánek, Štěpánek, Patěk – Tomek, Klečková, Jůzek, Vaněček, Bečvář, Divišová, Vršek, Brejcha, Krásová, Zdeněk.

Starší žáci

HC Mad Bull – HC Strakonice 8:0 (6:0, 1:0, 1:0)

Branky: /

HC Strakonice: Špiřík – Čžíková, Rybáček, Gebel, Hackl, Brabec, Kubíček, Žilák, Hřebíček, Klečková, Tomek, Jůžek, Vilánek, Živnůstka, Kotrč, Zdychynec

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *