Třetí třída odehrála miniturnaj ve Vimperku

V sobotu 12. 11. 2022 vyrazil tým 3. třídy na svůj již letošní 4. soutěžní turnaj, tentokráte směrem na Šumavu, do Vimperka. Zde nás čekal tým domácích, který je pokračovatelem dobře nastavené cesty práce s mládeží. Druhým soupeřem byl tým krumlovských medvědů.

První utkání s domácím Vimperkem bylo na straně Medvědů velice vyrovnané. Na obou stranách byly k vidění nejen velice dobré výkony brankářů, ale i pěkné akce hráčů v poli. Nutno vyzdvihnout nejen týmový výkon, ale i práci jednotlivců. Hra měla spád, přinesla krásná zakončení a také urputný boj o puk. Na konci byl soupeř o kousek šťastnější, protože se mu podařilo vsítit více branek.

Na straně Lvů, kde byl tým téměř kompletně složen z hráčů mladších, tedy ročníku 2015, byl výsledek jednoznačně pro naše mužstvo, které povolilo soupeři minimum akcí. Podařilo se vsítil vyšší počet branek.

Ke druhému utkání týmy nastoupily týmy proti hráčům Českého Krumlova.

Na straně Medvědů byl zápas jednoznačně v naší režii. Soupeř se dostal k minimu akcí, které, až na jednu, zastavila s jistotou chytající brankářka nebo odvrátila dobrá obranná práce celého týmu.

Na druhém hřišti, tedy u týmů Lvů, byl výsledek opět výrazně překloněn na naší straně. K vidění byly i pěkné kombinace podpořené hezkými zakončeními.

Tým Medvědů: brankářka Verča Staňková – hráči Jirka Hubáč, Radek Viehmann, Pepa Kovář, Ondra Šilhavý, Majda Fialová, Zuzka Váňová a Tobík Jílek

Tým Lvů: brankář Travis Bárta – hráči Séba Křižan, Tom Růžička, Tonda Hodánek, Elda Fiala, Maty Kubín, Luky Březina a Dan Kolář

Trenérský tým 3. třídy

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *