A tým si odvezl debakl z Krumlova

Nedělní večer patřil třetímu kolu krajské ligy, v rámci něhož čekal naše hráče zápas v Krumlově.

Začátek zápasu vyšel lépe domácím, kteří se hned ve druhé minutě ujali vedení 1:0. O tři minuty později se domácí trefili po druhé zásluhou Kozáka a s naším mužstvem to nevypadalo nejlépe. Naději vystřelil v přesilové hře David Kovář, který tvrdou ranou překonal domácího gólmana – 2:1. Tímto stavem skončila i celá první třetina. Ve druhé třetině si domácí hráči mohli vybrousit dovednosti při samostatných nájezdech na gólmana a vzhledem k tomu, že se jim tato disciplína dařila parádně, odskočili na rozdíl šesti branek a bylo de facto po zápase. Třetí třetina měla rychlý úvod a v prvních dvou minutách padly dvě branky. Nejprve zvýšil na 8:1 domácí Krcho, aby o chvíli později vstřelil dvě branky novic v naší sestavě – František Januška – 8:3. V polovině třetí třetiny se povedla domácím další pasáž hry, kdy během čtyř minut, vstřelili čtyři branky… Šest minut před koncem už jen korigoval stav zápasu Patrik Šebesta – 12:4.

Co po takovémto zápase a výsledku očekávat? Snad jen to, že na úplné dno už jsme si sáhli, a teď už je jen cesta vzhůru! V dalším kole čeká naše mužstvo v domácím prostředí Hluboká nad Vltavou, a jak nejlépe ukázat charakter fanouška, než přijít opět v pěkném počtu a zkusit pomoc hlasivkami našim hráčům.

HC ST, olé!

HC Slavoj Č. Krumlov – HC Strakonice 12:4 (2:1, 5:0, 5:3)
Branky 
2. Lamač (Korytar, Fučík), 5. Kozák (Machálek, Vondřich), 23. Lamač (Berný), 26. TS – Kadlec, 31. Vondřich ( Kadlec, Krcho), 35. Lamač (Fučík, Korytar), 36. Kadlec (Krcho), 41. Krcho (Machálek, Vondřich), 50. Lamač (Šimek), 50. Krcho (Machálek), 51. Gallistl (J. Anderle, Hakl), 53. Hakl (Michalec, Gallistl) – 7. Kovář (Dlouhý), 42. Januška (Babor), 44. Januška (Mikeš, Andrle), 54. Šebesta (Dlouhý)
HC Strakonice: Myslivec (36. Vastl) – Hrubý, Vaněček, Kovář, Franta – Jiřinec, Dlouhý, Šebesta, Januška, Mikeš, Andrle, Řehoř, Hradský, Cibuzar, Babor

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *