Vítězný zápas s detektivní zápletkou

Sobotní pouťový zápas před blížící se sezónou zvládla 5. třída na jedničku, když zvítězila 11:3 nad týmem z Milevska. Samotnému utkání předcházela nemilá událost a ani po skoro detektivním pátrání, se nepodařilo objevit a najít rozhodčí. Jak už to tak v poslední době bohužel bývá… Nakonec zvítězila improvizace a utkání odpískal náhradní rozhodčí (trenér týmu Jakub Jiřinec). Jak samotné utkání trenér hodnotil?

„Nejprve musím poděkovat Ondrovi Dlouhému, který mi pomáhal už při letním soustředění a dnes opět zaskočil, tentokrát na střídačce. Co se týká samotné hry, tak jsem určitě spokojen s bruslařským výkonem mužstva. Hráči si dále zvykají na hru po celém hřišti, ale postupně se nám daří zmenšovat počet špatného najetí do pásma a následné ofsajdy, což je velké pozitivum. Také musím dodat, že i díky velkému počtu omluvenek muselo zaskočit několik hráčů ze čtvrté třídy, ale i ti, si dokázali dobře poradit a zápas zvládli.

HC Strakonice: Špiřík – Tomek, Štěpánek “C”, Málek, Vilánek T., Stanislav, Bečvář, Burda, Vaněček, Klečková, Hampejs, Klečka, Vilánek J.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *