Soustředění starších žáků

Soustředění starších žáků proběhlo v minulém týdnu. Jak samotné soustředění hodnotili trenéři Marek Hrubý a Luboš Krupka?

M.H. Soustředění jsme měli zaměřené  na bruslení po hranách bruslí, protože co v přípravě natrénujeme, to v sezóně oceníme. Pokud bych měl přiblížit řád celého dne, tak jsme začínali suchou přípravou, kterou následoval trénink na ledě, poté byl oběd a po poledním odpočinku přišla na řadu opět dvojitá tréninková porce, nejprve na suchu, poté na ledě. Soustředění se myslím povedlo a budeme doufat, že se to pozitivně odrazí i v sezóně samotné, kde budou muset hráči opravdu makat, protože ta šíře kádru nebude asi příliš velká.

L.K. Myslím, že pro hráče bylo soustředění důležité hlavně z pohledu kolektivního. V našem mužstvu došlo k určitým změnám. Někteří hráči přišli, jiní odešli, takže teď se snažíme sestavit tým, který bude šlapat na ledě. Z toho důvodu jsme v letní přípravě zapojili hodně kolektivní hry, ať už basketbal, nebo fotbal, aby se hráči naučili spolupracovat. Myslím, že první vlaštovkou byl přípravný zápas s Vimperkem, který jsme sice prohráli 4:6 – pozn. autora), ale hráči nechali na ledě všechno.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *