Pohár ředitele pivovaru

Novinkou v rámci letní přípravy, bude před letošní sezónou první ročník turnaje “Pohár ředitele pivovaru”, který se uskuteční pod záštitou pivovaru Dudák Strakonice. Kromě našeho mužstva, se představí také týmy HC Milevsko 1934, HC Smíchov 1913 a Sokol Radomyšl. Jak bude vypadat “jízdní řád” turnaje, se můžete podívat v přiloženém plakátu, ale ještě předtím, si pojďme v krátkosti představit jednotlivá mužstva. 

HC Milevsko 1934

Tradiční klub z jihočeského kraje, který před nynější sezónou představil nové logo a nový název, patří mezi pravidelné soupeře z letní přípravy. Mužstvo, které je postaveno okolo zkušených hráčů Čunáta, Fořta, Hrdela, Kořánka a dalších, doplnil před loňskou sezónou Petr Gřegořek, jehož snad ani nemusíme fanouškům více představovat… V předloňské sezóně skončili hráči Milevska ve čtvrtfinále play off na štítě pozdějšího finalisty HC Lední medvědi Pelhřimov.

 

 

 

HC Smíchov 1913

Klub, jehož původní název SK Zbraslav patří mezi tradiční pražské kluby. Sbíral své největší úspěchy ve 20. století, konkrétně v roce 1928, kdy vyhrál titul “mistra českého venkova”. Mezi nejnovější úspěchy patří výhra v krajském přeboru Prahy 2012/2013, kdy si klub HC Smíchov vybojoval právo startu ve 2. lize. Mezi nejznámější odchovance patří brankář Dominik Furch. Perličkou také je, že mezi odchovankyně smíchovského hokeje patří Samantha Kolowratová, která bude po boku naší odchovankyně Terezy Vanišové bojovat na nadcházejícím MS v ženském hokeji.

 

 

Sokol Radomyšl

Hokejový klub z městyse Radomyšl, který nalezl domácí prostředí v jihočeském Písku, patří také k tradičním soupeřům z letních přípravných měsíců. Tým, který sází na spolupráci s klubem IHC Králové Písek dosáhl v krajské lize největšího úspěchu v sezóně 2012/2013 a 2016/2017, kdy se v obou případech dostal do semifinále play off. Není bez zajímavosti, že v minulosti prošlo týmem Sokol Radomyšl několik hráčů, kteří se později stali tahouny našeho mužstva. 

 

 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *