Hodnocení sezóny 2020/2021 – Junioři

Junioři stihli v minulé sezóně odehrát pět mistrovských zápasů

V těchto pěti zápasech dokázali nastřílet – 7 branek

Celková bilance týmu – 0 – 0 – 5

Nejlepší zápas – HC Strakonice – HC Pelhřimov 1:2

Nejlepší hráč v kanadském bodování – Šimon Kouba – 1 + 3

 

Hodnocení obstarali dva členové týmu Adam Řehoř a Martin Žák

Před sezónou ses vrátil do Strakonic z DDM ČB. Jak ses těšil na návrat do Strakonic, a jak na angažmá v Budějovicích vzpomínáš?

A.Ř. Musím říct, že na tuto sezónu jsem se těšil nejvíc za poslední roky, protože jsem věděl, že si zahraji v týmu s kamarády, se kterými jsem vyrůstal. Co se týká působení v DDM ČB, tak to bylo výborné angažmá se skvělými hráči. Jediný nedostatek byl při tréninku, kdy se nás scházel menší počet.

Na rozdíl od některých svých spoluhráčů jsi nebyl zatížen předminulou sezónou, která pro naše juniory skončila poměrně neslavně. Byla v týmu znát chuť, od nové sezóny něco změnit?

A.Ř. Ano, před sezónou byla chuť hlavně něco změnit a neskončit na posledním místě. Myslím, že jsme všechny zápasy bojovali, co to šlo, ovšem na výsledcích to bohužel nebylo moc znát…

Jak ses samostatně připravoval při absenci klasických tréninků?

A.Ř. Jelikož jsem přes týden pobýval na internátě v Českých Budějovicích, měl jsem individuální přípravu po většinu sezóny (úsměv). Snažil jsem se dojíždět alespoň dvakrát v týdnu na tréninky, ovšem ostatní jsem si musel nahradit právě individuálem. Ať to bylo během, či různým posilováním.

 

V předminulé sezóně se vám výsledkově příliš nedařilo. Na co jste se v letní přípravě snažili zaměřit nejvíc a jak z tvého pohledu probíhala letní příprava?

M.Ž. Co se týká letní přípravy, tak ta byla společná s A teamem, což pro nás byla obrovská motivace, protože jsme se snažili vyrovnat starším hráčům. Samotná příprava byla zaměřená na fyzičku, což jsme bohužel neprodali v sezóně.

V sezóně se vám až na drobné ústřelky povedlo odehrát výsledkově vyrovnané partie. Přesto skončily všechny zápasy porážkou. Čím si ty výpadky vysvětluješ a co do příští sezóny změnit, aby se to již neopakovalo?

M.Ž. V zápasech nás většinou brzdily začátky, kdy jsme brzy inkasovali. Bohužel jsme tyto zápasy těžce otáčeli, což se projevilo i na výsledcích. Do další sezóny bych chtěl za sebe vylepšit samotný přístup k hokeji a ve hře samotné potom konkrétně hlavně již zmíněné začátky zápasů. Musíme si udržet konstantní výkon celý zápas, což bude do další sezóny určitě výzva.

Jak ses samostatně připravoval při absenci klasických tréninků?

M.Ž. Dokud to šlo, tak jsme se připravovali společně s A teamem, ale od října jsme přešli na individuální tréninky, které jsme dostali od trenéra. Ať už šlo o různá cvičení, či jiné sportovní aktivity.

 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *