Hodnocení sezóny 2020/2021 – Dorost

Dorostenci stihli v minulé sezóně odehrát šest mistrovských zápasů

V těchto šesti zápasech dokázali nastřílet 29 branek

Celková bilance týmu byla 1 – 0 – 5

Nejvyšší výhra – HC Strakonice – HC DDM ČB  20:3

Nejlepší střelec – Jonáš Vaník 6 branek

 

Trenérské ohlédnutí

Jak hodnotíte uplynulou sezónu?

J.Š. Sezona byla špatná, řekl bych spíše žádná. Začátek nám bohužel výsledkově nevyšel tak, jak bychom si představovali a další průběh nadobro zastavil Covid.

Jakým způsobem jste se snažili nahradit chybějící společné tréninky, a jak se vám tato metoda osvědčila?

J.Š. Dokud počasí a „covidová“ situace dovolila, trénovali jsme venku alespoň po malých skupinkách. Poté jsme navázali na jaro 2020, kdy posílal a připravoval můj syn Patrik klukům do nově vzniklé skupiny na soc. síti tréninková videa. Tímto bych mu chtěl moc poděkovat za výborné tréninky, které ho stály spoustu času a které poté používaly i jiné týmy. Přes zimu byly hráčům zasílány tréninkové plány, podle nichž pak doma trénovali a výsledky posílali zpět trenérům formou krátkých videí. Tímto musím pochválit drtivou většinu kluků, kteří tréninky svědomitě plnili, ačkoli to trvalo velmi dlouhou dobu.

Jak velký vliv bude mít pro mládež jeden rok bez pravidelného tréninku v kolektivu?

J.Š. Vliv to bude mít veliký, protože kolektiv nic nenahradí a žádný trénink na suchu nemůže nahradit přípravu na ledě a herní praxi ze zápasů.

Co je pro vás v tuto chvíli z trenérského pohledu nejzásadnější?

J.Š. Aby se vše od příští sezony vrátilo k normálu a podařilo se nám udržet co nejvíce hráčů u hokeje.

 

Za hráčský kolektiv pro nás sezónu hodnotil Robin Vondrášek

V sezóně jste stihli odehrát šest zápasů, z toho bylo pouze jedno vítězství. Jak si vysvětluješ tuto nepříznivou bilanci?

R.V. Bilance zápasů nebyla vůbec přívětivá. Přesto, že jsme hráli většinou lépe, tak jsme neproměňovali šance, z čehož vyplynula tato nelichotivá bilance pouze s jedním vítězstvím.

V prvním kole jste těsně podlehli rivalovi z Písku. Byla tato porážka nejbolestivější?

R.V. Ano, porážka s Pískem je vždycky bolestivá, nejen z důvodu, že jsme měli zápas dobře rozehraný a podle mého názoru jsme měli vyhrát, ale i proto, že mezi námi panuje velká rivalita. Zápasy proti Písku vždy byly ty největší derby a myslím, že to tak ještě dlouho zůstane.

Naopak zápas proti DDM ČB vypadal, už kvůli výsledku, jako nejpovedenější. Souhlasíš?

R.V. Abych řekl pravdu, tak tento zápas pro mě nebyl nijak zajímavý. Já osobně mám raději zápasy proti těžším soupeřům, a proto tuto vysokou výhru neberu jako nejlepší zápas.

Jakým způsobem probíhal v dorostenecké kategorii individuální trénink? Co si přeješ do nové sezóny?

R.V. Po skončení společných tréninků jsme obdrželi od p. trenéra tréninkový plán na každý den, takže jsme plynule přešli do individuálního tréninku. Tímto způsobem trénujeme až do současnosti a samozřejmě se těšíme, až se budeme moci vrátit ke společným tréninkům.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *