Junioři nepřivezli z venku bohužel ani bod

16. 2. 2020

Dalším kolem pokračovala Liga juniorů. Po předchozím pěkném vítězství, zajížděli naši hráči na led do Jindřichova Hradce. Utkání pro náš web ohodnotil vedoucí mužstva – Radek Vaněček

“Utkání jsme začali dobře a hned v první minutě jsme šli do vedení zásluhou Babora, kterému asistoval Rendl. Toto vedení nás bohužel ukolébalo a přestali jsme hrát a bruslit. Toho domácí využili, a ještě v první třetině otáčejí skóre, když se jim podařilo vstřelit tři branky. Ve druhé části hry se bohužel z naší strany obraz hry nemění a výsledkem je po druhé třetině hrozivě vypadající skóre 6:1 pro domácí. Ve třetí třetině se nám povede dvěma brankami dostat do zápasu a domácí se začínají bát o výsledek, ovšem v 53. minutě se domácí uklidňují brankou na 7:3. Nám už se podaří akorát zkorigovat skóre zásluhou Žáka a celkově tedy utkání končí 7:4 pro domácí. V dnešním zápase jsme předváděli pěkný hokej pouze ve třetí třetině, a to bylo na body málo.”

HC Vajgar Jindřichův Hradec – HC Strakonice 7:4 (3:1, 3:0, 1:3)

Branky: 2. Babor (Rendl), 49. Valdman (Smetana), 49. Babor (Kacbunda, Vaněček), 55. Žák (Smetana, Kolařík)

HC Strakonice: Špiler – Kabele, Vítovec, Kolařík, Kacbunda, Vaněček, Hokr, Babor, Valdman, Rendl, Horejš, Smetana, Žák

Foto: Radek Vaněček