Každý jeden hráč je důležitý!

Mladší žáci dne 21. září odehráli druhý domácí zápas. Tentokrát proti českobudějovickým Lvíčatům. Tabulkově silnější soupeř a vysoká marodka domácího týmu předznamenala obavy z výsledku.
Již první okamžiky zápasu tyto obavy rozehnaly. Domácí borci byli v první třetině vyrovnaným soupeřem. A i po zbytek zápasu dokázali v soupeřově obranné třetině zahrozit.
“Za konečný hokejový výsledek 4:7 můžeme také poděkovat kamarádům z páté třídy trenéra Rybáčka. Posílený tým mohl lépe regenerovat síly během střídání. Opět se ukázalo že každý jeden hráč je důležitý!” zhodnotil týmovou hru trenér p. Krupka.

HC Strakonice – HC LVI 2009 4:7
Branky: Šimák, Remiš, Krásová, Rod
HC Strakonice: Jan Hammerbauer, Barbora Kotrbová (5), Adéla Krásová, Jaroslav Matyska (5), David Remiš, Barbora Zdychyncová (5), Luděk Kříž (5), Miroslav Rod, Martin Molhanc, Jan Šmíd, David Šimák, Matěj Malec (5), Samuel Koch, Lukáš Bilík, Jaromír Menčík.
(v závorce jsou uvedeni hráči/čky, kteří působí v 5. třídě
Komentář k zápasu – František Hammerbauer – vedoucí mužstva

(foto – z letního přípravného zápasu