V úterý se dohrávalo utkání 3.kola ligy dorostu v Písku. Protože nám chybí 3 zranění hráči, museli jsme doplnit na soupisku dva hráče (věkem dorostence), kteří nastupují v naší juniorce. Zápas jsme nezačali špatně a celou první třetinu se hrál vyrovnaný hokej. Na začátku druhé třetiny jsme přišli o puk ve vlastním obranném pásmu (ten se klouzal po ploše přes kruh na vhazování směrem k mantinelu). K němu se dostal jako první hráč soupeře, který ho nastřelil směrem na bránu, aniž by mířil, a trefil přesně vzdálenější horní růžek. Kluci se nevzdávali a prakticky do konce druhé třetiny soupeře přehrávali, ale nedařilo se jim v koncovce, takže druhá třetina skončila 1:0. V poslední třetině se soupeři podařilo dát ještě dva góly (z toho jeden při přesilové hře). To nás psychicky nalomilo a do konce zápasu jsme nedokázali s výsledkem něco udělat. Další utkání sehrajeme na domácím ledě v neděli 22.9.2019 proti Motoru Č.Budějovice.

IHC Králové Písek – HC Strakonice 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

HC Strakonice: Koryťák – Skok, Kabele, Šíma, Horejš, Drančák, Walter, Slavík, Císař Mat., Lukeš, Široký, Prušák

Informoval: Martin Walter – asistent trenéra a vedoucí mužstva