V pátek 28. června opustil ve věku 78 let, řady Strakonických hokejistů, bývalý dlouholetý trenér, člen výboru, pan Jaroslav Walter. Pan Jaroslav Walter se zasloužil vrchovatou měrou o rozvoj Strakonického hokeje, zejména pak mládeže. Po skončení své aktivní sportovní činnosti, (fotbal a lední hokej v tehdejším oddíle Fezko Strakonice) se pustil do trenérské práce. Mezi roky 1972 – 1976, působil jako trenér hokejového mužstva mužů ČZ Strakonice. V tomto období také začal pracovat jako člen hokejového výboru a v podstatě v něm pracoval nepřetržitě až do dnešních dnů. Po otevření ZS ve Strakonicích se začal věnovat trénování mládeže, zejména žákům, které vedl od prvních hokejových krůčků, až po přechod do dorostu. Nejen za tuto činnost, obdržel pan Jaroslav Walter v roce 2017 cenu starosty města Strakonice. Nutno dodat, že jeho rukama prošla většina hokejových hráčů, které vyrůstali na ZS ve Strakonicích.  Patřil k té početné skupině lidí, jenž tvořila základ ledovce, jehož vrchol znamenal mezinárodní úspěchy našeho hokeje. Sportovní veřejnost ztrácí obětavého spolupracovníka.

Poslední rozloučení proběhne ve čtvrtek 4.7. v 10:30.

Čest jeho památce

na snímku pan Jaroslav Walter (vlevo) s dlouholetým spolupracovníkem HC Strakonice, p. Františkem Burdou st.