Zatímco naši hráči poctivě polykají tréninkové dávky při fyzické zátěži, čilý ruch probíhá i u zeleného stolu, kde se v minulém týdnu uskutečnil aktiv k novému ročníku krajské ligy. Kromě rozlosování, se také řešil počet účastníků. Pro nadcházející sezónu bude KL mít dvanáct mužstev. Skončil rezervní tým HC Tábor a z finančních důvodů mužstvo SK Telč. Naopak staronovým účastníkem se stal tým z Božetic, který bude hrát své domácí zápasy v Milevsku. Poslední změna se týká mužstva Pelhřimov, jehož A team sestoupil z druhé ligy, a proto vystřídá v naší skupině svou vlastní rezervu. A jak tedy vypadá nejbližší rozlosování našich barev? Hned první kolo přinese zápas v Písku, kde se naši borci postaví mužstvu z městyse Radomyšl. Ve druhém kole, které se bude tradičně konat na Svatováclavskou pouť, přivítají naši hráči na domácím ledě finalistu posledního ročníku – Veselí nad Lužnicí.
Do prvního mistrovského zápasu tedy zbývá cca. 90 dní…