Rozloučení s hokejovou sezónou obstaral tradiční DUDÁK CUP, který pořádá oddíl HC Horažďovice ve spolupráci s městským pivovarem Strakonice. Turnaje se zúčastnilo patnáct mužstev a celkovým vítězem se stalo mužstvo “Mazáci”, které před turnajem posílil Alexandr Salák, odchovanec HC Strakonice, který hájí barvy účastníka KHL, Lokomotiv Jaroslavl.

(Názvy jednotlivých výběrů, mohou působit zvláštně, ale tak, se skutečně jmenují 🙂 )

Výsledky

HC Horažďovice “A” – Zvlhčovači 6:3

Řezníci – HC Nevím 9:3

Atomáci – Fajnor Divočáci 15:1

Mazáci – HN Truck Warriors 6:2

Pocemkamdeš – IHC Madman 3:6

Plzeňáci – Team helper 3:4N

Zraněné legendy – HC Horažďovice “B” 4:5

HC Horažďovice “A” – Řezníci 3:7

Zvlhčovači – HC Nevím 11:3

Mariner boys – Atomáci 5:7

Mazáci – Pocemkamdeš 3:4

Fajnor divočáci – Mariner boys 2:13

HN Truck Warriors – IHC Madman 2:8

Plzeňáci – Zraněné legendy 2:4

Team helper – HC Horažďovice “B” 2:8

Zvlhčovači – Mazáci 2:6

Atomáci – HN Truck Warriors 14:5

Mariner boys – Team helper 9:4

IHC Madman – Plzeňáci 8:5

Pocemkamdeš – HC Horažďovice “A” 10:4

HC Horažďovice “B” – HC Nevím 7:3

Zraněné legendy – Divočáci 5:3

Řezníci – Mazáci 1:3

Atomáci – Mariner boys 7:10

IHC Madman – Pocemkamdeš 3:1

HC Horažďovice “B” – Zraněné legendy 3:4N

Semifinále

Mazáci – Mariner boys 3:0

IHC Madman – Zraněné legendy 10:3

O třetí místo

Mariner boys – Zraněné legendy 8:4

Finále

Mazáci – IHC Madman 5:0

Konečné pořadí

1. Mazáci

2. IHC Madman

3. Mariner boys

4. Zraněné legendy

5. HC Horažďovice “B”

6. Atomáci

7. Pocemkamdeš

8. Řezníci

9. Zvlhčovači

10. HC Horažďovice “A”

11. Team helper

12. Plzeňáci

13. HC Nevím

14. HN Truck warriors

15. Fajnor divočáci

Dovednostní soutěžeTýmy 1. Mariner boys

                                                          2. HC Horažďovice “B”

                                                          3. IHC Madman

Nejlepší střelec turnajeTomáš Stauber – IHC Madman

Nejlepší brankář turnajeAlexandr Salák – Mazáci

Nejužitečnější hráč turnajeAlexandr Salák – Mazáci

All star turnaje  

Richard Kříž – IHC Madman       

Aleš Dlouhý – Zraněné legendy

Lukáš Sosna – HC Horažďovice „B“

David Kovář – Mariner boys